Розробник інклюзивного простору
Замовити каталог

  Завантажити каталог
  Отримайте каталог продукції компанії Вема Кідс у якому представлені готові рішення та розроблені індивідуальні проекти фахівцями компанії.

  Про компанію

  Ми створюємо унікальний простір для комфортного навчання та розвитку дітей

  Компанія Vema Kids є розробником і виробником, який комплексно оснащує: школи, дошкільні заклади, центри розвитку, реабілітаційні центри, центри лікувальної фізкультури, дитячі майданчики та має великий ресурс знань в проєктуванні і організації ефективного простору.

  Розробники інноваційних рішень
  Vema Kids - це кваліфікована команда фахівців: психологів, дизайнерів, конструкторів, інженерів і монтажно-будівельної бригади. Ми об’єдналися заради чіткої цілі - щасливих посмішок дітей. Ми завжди чітко притримуємося системного підходу до комплектації об'єктів: 1. Експертність. Міцний фундамент нашої компанії - професійні спеціалісти з великим успішним досвідом реалізації проєктів різного рівня складності. Експертні думки команди Vema Kids високо цінуються клієнтами, партнерами, а також ЗМІ. 2. Адаптація наповнення під нормативну базу країни. Працюючи над проєктами ми керуємося побажаннями замовника, а також нормами і вимогами, які застосовуються до даного типу товарів і продуктів, які можуть бути засновані на законодавчому рівні країни Замовника. 3. Власне виробництво. Всі етапи виготовлення продукції реалізуються на фабриці площею 6000 квадратних метрів, яка вміщає в себе різнопрофільне виробництво, що дозволяє компанії забезпечувати комплексне обладнання закладів. На виробничих потужностях Vema Kids використовує тільки сучасні технології, обираючи лише високоякісні сертифіковані матеріали. 4. Сервіс. Якісний сервіс - важлива складова компанії Vema Kids. Для нас важливий результат і задоволеність клієнта! Тому ми повністю супроводжуємо клієнта та проходимо всі етапи разом з ним якісно і ретельно.
  4
  роки реалізації різних проектів
  5000
  проектів щорічно реалізовується
  7000 м²
  площа нашого найбільшого проекту
  1000
  навчених фахівців
  Великий досвід реалізації проєктів «під ключ» в Україні.
  Команда професіоналів з відповідальним підходом до реалізації проєкту.
  Власна фабрика, сучасні технології та високоякісні, сертифіковані матеріали.
  Гарантія якості та обслуговування.
  Відмінна якість за доступною ціною.
  Дизайн -проєкт з 3D -візуалізацією (входить у вартість проєкту).
  Оптимальні умови для реалізації проєкту.
  Навчання співробітників (входить у вартість проєкту).