Розробник інклюзивного простору
Замовити каталог

  Завантажити каталог
  Отримайте каталог продукції компанії Вема Кідс у якому представлені готові рішення та розроблені індивідуальні проекти фахівцями компанії.

  “Будуємо містки за допомогою сенсорної інтеграції” Еллен Як, Паула Аквілла, Ширлі Сатон

  Дата публікації
  23.09.2021

  Терапія для дітей з аутизмом та іншими первазивними розладами розвитку.  

  Про що книга

  У першій частині книги описується роль ерготерапевтів у роботі з дітьми аутистичного спектру та пропонується детальний опис теорії сенсорної інтеграції. Для того, щоб краще зрозуміти природу рекомендацій авторів, необхідно послідовно ознайомитися з першою частиною книги. Мета авторів –  доступний розумінню опис теорії. Людям, озброєними знаннями, легше адаптувати рекомендації для потреб кожної дитини.
  Друга частина книги пропонує методи діагностики роботи сенсорних систем у дітей та ряд стратегій і активностей для роботи. Тут представлені загальні рекомендації, специфічні стратегії для роботи з небажаною поведінкою та рекомендації щодо виконання певних завдань.

  Про авторів

  Еллен Як

  Еллен Як працює ерготерапевтом з 1979 року. Вона являється директором Громадського Центру Педіатрії, практикує ерготерапію з дітьми, дорослими та їх сім’ями. Її сфера професійної діяльності: сенсорна інтеграція, аутизм, розлади навчання.
  Еллен проводить лекції в університеті Торонто, багато майстер-класів та презентацій, і є автором численних публікацій. Вона працювала архіваріусом Коледжу з ерготерапії в Онтаріо з 1987 по 1991.
  Еллен веде велику приватну практику. Сьогодні вона консультант з ерготерапії в Женевському Центрі для аутистів, і в Канаді.

  Паула Аквіла

  Паула Аквіла має великий досвід роботи ерготерапевтами з дітьми і дорослими в умовах клініки, освітніх установ, будинки і громадських організаціях. Вона є засновником і керівником школи для дітей «Я можу», літнього табору «Я можу» і програми «Я люблю свою дитину» вже шість років.
  Паула – програмний директор «Гігантських Кроків» в Торонто. Вона практикуючий терапевт, веде приватну практику, допомагаючи дітям з особливими потребами.
  Паула проводить багато майстер-класів по сенсорної інтеграції в практиці ерготерапії в Канаді і США. Її практика – це хороший приклад для студентів відділення ерготерапії в Університеті Торонто, де вона викладає. Також Паула є консультантом для студентів з ерготерапії в Університеті Мак Майстер.

  Ширлі Сатон

  Більше 20 років Ширлі Сатон пропрацювала ерготерапевтами дітей з особливими потребами в різних установах, включаючи госпіталі, школи, центри по роботі з дітьми. Вона веде приватну консультативну практику, займається Ерготерапія з дітьми, проводить майстер-класи а також публікує свої статті.
  Ширлі приймає участь в роботі громадської служби «Раніше Втручання» в Симко Кантрі на півночі Торонто. Вона автор статей, рецензій та кількох книг, присвячених розвитку моторних навичок дітей.

  Ось що говорять про книгу “Будуємо містки” інші експерти

  Autism National Committee

  Книга “інструкція” про сенсорну інтеграцію, яку ми так хотіли і так чекали.

  Geneva Centre for Autism

  Це відмінна книга-ресурс, яка зрозуміло тлумачить особливості функціонування сенсорних систем, сенсорної інтеграції та визначення проблем в цій сфері. У книзі є опитувальники, і вона сповнена практичними порадами та завданнями при певних труднощах, із стратегіями для вирішення проблемної поведінки та адаптації до умов навколишнього середовища.

  Parentbooks

  Зробивши акцент на дітях з діагнозом “аутизм” чи інших первазивних розладах розвитку, з нетиповим перебігом сенсорних процесів та слабким моторним плануванням, “Будуємо містки” дає практичні поради батькам, вихователям, ерготерапевтам чи іншим спеціалістам. Сотні готових завдань для сенсорного навчання.