Розробник інклюзивного простору
Замовити каталог

  Завантажити каталог
  Отримайте каталог продукції компанії Вема Кідс у якому представлені готові рішення та розроблені індивідуальні проекти фахівцями компанії.

  Освітній простір “BASIC”

  Однією зі складових Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, зокрема багатофункціональних гнучких просторів, що сприяють різним формам роботи, мотивують до навчання.
  Площа
  52 м²
  Вік користувачів
  6+
  Кількість користувачів
  30 м²

  Особливу увагу ми приділяємо максимально ефективному використанню площі класу

  Такий освітній простір ґрунтується на поєднанні двох принципів – гнучкості та стабільності. Гнучка організація дозволяє швидко змінювати простір залежно від потреб освітнього процесу, впроваджувати різноманітні форми роботи. Стабільність забезпечує безперервність процесу, послідовність сприйняття та діяльності, підтримує порядок у просторі та керованість у роботі.
  Парти "Трапеція" є гарним варіантом для Нової української школи. Такі парти є одномісними,що дає можливість кожному учневі організувати свій робочий простір на власний розсуд та не відволікатися на сусіда по парті. Крім того, одномісні парти для школярів привчають їх працювати самостійно, розраховувати на себе та більш відповідально ставитися до навчання.