Розробник інклюзивного простору
Замовити каталог

  Завантажити каталог
  Отримайте каталог продукції компанії Вема Кідс у якому представлені готові рішення та розроблені індивідуальні проекти фахівцями компанії.

  Ресурсна кімната “Відкритий простір”

  Ресурсна кімната - це спеціально організований простір для розвитку людини та гармонізації її психоемоційного стану. Вона може бути створена як у загальноосвітніх навчальних закладах, так і у навчальних закладах з інклюзивною формою навчання.
  Площа
  250 м²
  Вік користувачів
  3+
  Кількість користувачів
  100 м²

  Особливу увагу ми приділяємо зонуванню

  Оздоблення приміщення

  Такий простір дозволяє кожній дитині реалізувати своє право на освіту, максимально розкрити освітній і особистісний потенціал і подолати бар'єри соціалізації. Особливістю ресурсної кімнати є чітко структуровані та організовані зони: навчально-пізнавальна та побутово-практична.
  Простір побутової-практичної зони обладнується кухнею та їдальнею. У цій зоні діти отримують і засвоюють навички самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватися та інтегруватися в суспільство. До навчально-пізнавальної зони відносяться: робоче місце вчителя, індивідуальні місця для навчання (парти), місце для групових та індивідуальних занять, сенсорний куточок, гральна зона.