Розробник інклюзивного простору
Замовити каталог

  Завантажити каталог
  Отримайте каталог продукції компанії Вема Кідс у якому представлені готові рішення та розроблені індивідуальні проекти фахівцями компанії.

  Сенсорна кімната “Диво”

  Сенсорна кімната - це простір, наповнений різного роду стимуляторами, які впливають на органи чуття дитини. У ній присутні елементи, які впливають на вестибулярні рецептори, органи дотику, слуху і зору. Дуже важливо, щоб вся обстановка і присутні елементи створювали атмосферу комфорту, допомагаючи дитині розслабитися і розкритися.
  Площа
  50 м²
  Вік користувачів
  3+
  Кількість користувачів
  10 м²

  Особливу увагу ми приділяємо ефективності та якості обладнання

  Оздоблення приміщення

  Правильний професійний підхід до організації роботи в сенсорній кімнаті здатний дати відмінні результати. У дитини розвивається увага, наочно-образне і логічне мислення, поліпшуються здатності просторового сприйняття. Крім того, дитина краще пізнає своє тіло, вчиться прислухатися до нього, удосконалює свої навички координації в просторі.
  Сенсорна кімната дозволяє все розвиваючі заняття проводити в ігровій формі, не викликаючи дискомфорту у дитини. В результаті дитина стає більш відкритим і комунікабельним. Він відкритий для спілкування і набуває навиків соціальної адаптації.